Red Sky z nagrodą Pulsu Biznesu!

8 lutego zespół Red Sky odebrał główną nagrodę w konkursie „Siła Przyciągania”. W 7. edycji konkursu kapituła konkursowa nagrodziła 11 polskich firm, które rywalizowały w 9 kategoriach związanych z rekrutacją, rozwojem i motywowaniem pracowników.

Konkurs Siła przyciagania jest lustrem, w ktorym przeglada swiat HR. Ukazuje szeroki obraz tego, co na rynku pracy i w działaniach employer bandingowych jest ważne — wyzwania i sukcesy, oczekiwania i rzeczywistość, powody do zadowolenia i dziedziny, w których pracodawcy powinni się podciągnąć – czytamy w oficjalnym komunikacie Pulsu Biznesu.

Za co Red Sky dostało nagrodę?

Jury konkursowe doceniło zespół Red Sky w kategorii „nowoczesne technologie w zarządzaniu ludźmi”. Jako pierwsi w Polsce, na rynku rekrutacyjnym, sięgnęliśmy po widget wideo w rekrutacji. To rozwiązanie umożliwia użytkownikowi interaktywną wideorozmowę z nadawcą, obejrzenie filmików i wybranie kolejnej ścieżki dialogu, by dowiedzieć się więcej.

Rozwiązanie wdrożono na www kariery oraz w ogłoszeniach dedykowanych rekrutacjom na potrzeby zespołu MVP. Kluczowe wskaźniki potwierdziły efektywność implementacji widżetu i realizację założonego celu. Realny efekt? O 100 proc. zwiększył się czas spędzany przez wchodzących na stronę karierową. To z kolei dało ponad 80 godzin oszczędności czasu pracy rekruterów.

Nagrodę, podczas oficjalnej gali, odebrali:

  • Bartosz Fijałkowski – Brand Manager Red Sky
  • Aleksandra Żołnowska – Recruitment Business Partner
  • Ewa Lale – Recruitment Business Partner
  • Kuba Tębłowski – Junior IT Recruiter

Pełne Case Study tutaj.