Podsumowanie 2021 roku

Pierwszy wykup Intel Corporation w Polsce, 160 milionów złotych pozyskane na rozwój projektów oraz ogromny wzrost zainteresowania ofertami pracy w branży IT – to kluczowe wydarzenia dla Red Sky w 2021 roku.

Pandemia COVID-19 wpłynęła na wiele branż i przyspieszyła tempo technologicznych zmian. Także dla nas. Oto kluczowe wydarzenia w 2021 roku:

  • W 2021 ogłosiliśmy wsparcie trzech nowych projektów – dwóch z obszaru medical innovations: NaturalAntibody oraz Centrum Medycyny Konopnej, i jednego z branży FinTech: Booste.
  • 2021 to był rok zmian popytu i podaży na rynku, co przyniosło wiele nowych rozwiązań w istniejących już produktach. Jednym z najważniejszych trendów tej dekady jest popularyzacja sieci Web3 oraz ekonomii opartej na tokenach. Jako pierwsza w naszym portfolio, działania w tym obszarze podjęła spółka SkinWallet z projektem Cyber Warriors Army. To zbiór 8000 unikatowych awatarów – tokenów. Jest to pierwszy projekt NFT, który zakłada budowanie narracji przez zgromadzoną społeczność.
  • W 2021 roku zanotowaliśmy kolejne z rzędu rekordy w wynikach z działań z obszaru HR. W naszych procesach rekrutacyjnych wzięło udział aż 260% kandydatów więcej w porównaniu do roku 2020.
  • W 2021 roku nasza firma świętowała 15-lecie działalności. Trudno uwierzyć, że aż tyle lat minęło od dnia, kiedy pierwsi pracownicy weszli do naszego biura!