26 września będziemy na Founders Connect!

Jesteś founderem budującym globalny biznes? A może masz już za sobą startupowy projekt lub jesteś doświadczonym managerem i chciałbyś podzielić się swoim know-how z założycielami startupów? Weź udział w Founders Connect, już 26 września w Google for Startups Campus w Warszawie.

Poznaj founderów, którzy skutecznie rozwinęli swoje biznesy na rynkach międzynarodowych. Zainspiruj się doświadczeniami innych założycieli i zarządzających. Dowiedz się, jak poradzili sobie z największymi wyzwaniami biznesowymi. 

Jeśli jesteś:

  • założycielem/założycielką startupu,
  • ex-founderem/ex-founderką otwartym/ą na nowe projekty startupowe, 
  • menadżerem/menadżerką z doświadczeniem w świecie biznesu zainteresowanym/ą rozwojem zawodowym w organizacji startupowej,

Founders Connect to wydarzenie dla Ciebie!

Wśród speakerów znajdują się Michał Sadowski, CEO Brand 24 i Mateusz Tarczyński, CEO Woodpecker.co. Warsztaty dla uczestników poprowadzą Greg Albrecht, twórca podcastu “Greg Albrecht Podcast – Wszystkie Twarze Biznesu” i Adrian Migoń, prezes zarządu Fundacji Inkubator Technologiczny, manager programu mentoringowego Youth Business Poland.

Spotkanie odbędzie się 26 września 2023 r. w godzinach 17:00-21:30 w Google for Startups Campus Warsaw. Szczegółowy program i możliwość rejestracji na wydarzenie: www.foundersconnect.pl.

Na wydarzenie zaprasza Tar Heel Capital Pathfinder. Partnerem wspierającym jest Google for Startups. Partnerem merytorycznym jest Albrecht&Partners. Wsparcie medialne zapewnia MamStartup.