Red Sky z nagrodą HRA Star Award 2024!

22 maja, podczas oficjalnej gali, odebraliśmy nagrodę główną w konkursie HRA Star Award. Zgłosiliśmy projekt: Kalkulator Kosztów Rekrutacyjnych by Red Sky.

Co to jest HRA Star Award?

To druga edycja konkursu. Jego organizatorami są ADN Akademia oraz HRrebels. Celem przedsięwzięcia jest wyłonienie najlepszej inicjatywy w obszarze HR, która wspiera bieżące potrzeby biznesu. Kapituła przyznawała jedną, główną nagrodę bez podziału na kategorie. I tu triumfowało Red Sky, wyprzedzając cztery inne firmy zakwalifikowane do finału: B/S/H, Eurocash, Weegree oraz GFT.

Konkurs podzielony był na etapy. W pierwszym, jury wyłoniło pięć finałowych prac. W drugim, internauci oddawali głos na wybrany przez siebie projekt, sygnowany specjalnym wideo konkursowym:

Co zgłosiliśmy?

Naszą przepustką do końcowego triumfu był Kalkulator Kosztów Rekrutacyjnych by Red Sky. To intuicyjna aplikacja, którą stworzyliśmy inhouse (także programistycznie), która ma za zadanie uporządkowanie planowania budżetów rekrutacyjnych. – Mimo, że aplikacja była stworzona jako odpowiedź na wewnętrzne zapotrzebowanie, mogłaby stanowić uniwersalne remedium na problemy które trawią niemal każdą firmę. Średnia komunikacja na linii Rekruter – Hiring Manager, brak kontroli nad każdym wydatkiem, inwestowanie w kanały rekrutacyjne które nie dowożą jakościowych kandydatów – to tylko trzy pozycje z długiej listy wyzwań, z jakimi pomaga zmierzyć się nasza aplikacja – wyjaśnia Bartosz Fijałkowski, Brand Manager Red Sky, który odpowiadał za marketing Kalkulatora i zgłoszenie konkursowe.

HRA Star Award to trzecia nagroda jaką od stycznia 2023 roku zdobył zespół rekrutacji Red Sky.